Minkštų baldų gamyba pagal užsakymą

Sunku rasti baldus, kurie tiktų jūsų erdvei? Kodėl nesusikūrus tikslaus stiliaus, audinio ir apdailos, kokio norite? Pasilepinkite pagal užsakymą pagamintais minkštais baldais, kurie leis ne tik išsiskirti iš kitų, bet ir ilgainiui sutaupyti. Pagal užsakymą pagaminti minkšti baldai yra kruopščiai suprojektuoti – jūsų pačių – kad atitiktų jūsų aukštus stiliaus standartus. Jei nesate tikri, kad pagal užsakymą pagaminti minkšti baldai yra tinkamas pasirinkimas jūsų namams, pasikonsultuokite su meistrais, nes minkšti baldai pagal užsakymą gali padėti sukurti svajonių baldus. Galbūt kai kurie individualaus dizaino baldų privalumai yra pakankamai aiškūs kiekvienam – kas gali būti geriau nei gauti būtent tai, ko norite?
Gaminame įvairių tipų minktus baldus. Susisiekite jums patogiu būdu konsultacijai paspaudus mygtuką žemiau.

Baldai pagal užsakymą padeda sutaupyti pinigų?

Pradėkime nuo akivaizdžiausio, kai užsakomi minkšti baldai pagal užsakymą. Kai užsakote nestandartinį dizainą, esate proceso dalis nuo projektavimo iki medžiagų parinkimo iki galutinio rezultato. Tai jūsų asmenybės pratęsimas, kuris rodomas jūsų erdvėje. Taip pat nėra nemalonių staigmenų. Jei kažkas ne visai taip, kaip norite, visada galima pakeisti baldus pagal jūsų norus.

Maži namai (ar net maži didelių namų užkampiai) nebuna prabangūs, kad būtų pritaikyti bet kokiam dizainui. Tikėtina, kad tai, kas sukurta tiksliai jūsų turimai erdvei, ilgainiui sutaupys pinigų ir streso. Į projektavimo procesą galite įsitraukti tiek, kiek norite – tačiau rezultatas visada atspindės jūsų gyvenimo dalį. 

Minkšti baldai padės sukurti unikalią erdvę

Pasirinkę pagal užsakymą pagamintus minkštus baldus, gausite būtent tokį minkštą baldą, kokio norite. Galite rinktis ne tik iš daugybės spalvų ir raštų, bet ir stilių. Gali būti pagamintos ir detales, tokios kaip vinių galvutės ar virvelės, pagalvių audinių apdaila, taip pat stalviršio ar baro aukščio kėdes. Jūs pasirenkate būtent tai, ko norite, ir gausite būtent tai, ko norite. Galite pasirinkti pritaikyti kėdę, sofą ar net visą baldų komplektą, kad jūsų namai atrodytų tobulai. Pasirinkus šią parinktį, jūsų kėdės gali kontrastuoti ir papildyti jūsų sofą, todėl atrodys vieningai ir sujungtos.

Mylėkite stilių, bet ne spalvą ar raštą

Dažnai pirkdami naujus baldus randate tinkamo stiliaus kėdę, sofą tačiau spalva ar raštas neatitinka jūsų vizijos ar nedera prie jūsų interjero dizaino. Pasirinkę individualų apmušalą, jums nereikės nuolat ieškoti tobulo gaminio. Kai užsisakote individualius apmušalus, galite rinktis iš šimtų audinių spalvų ir raštų bei plataus itališkų odų pasirinkimo. Jūs turite teisę nuspręsti, kaip atrodys jūsų baldai.

Ar pavyks suderinti jau turimus baldus?

Galbūt jums nereikės arba nenorėsite pakeisti visų baldų, tik vieną ar du. Tačiau gali būti sunku rasti tobulą apmušalą, kuris derėtų prie esamų baldų. Čia atsiranda individualus apmušalai. Galite rasti modelį ar spalvą, tinkančią prie bet kokių esamų dalių. Galite pagyvinti savo interjero dekorą nekeisdami kiekvienos detalės.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis apmušalų audinį?

Nesvarbu, ar pertvarkote savo namus, ar tiesiog atnaujinate išvaizdą keliais naujais elementais, labai svarbu pasirinkti tinkamą apmušalą. Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis modelius:

  • Horizontalios juostos padarys jūsų erdvę ilgesnę, o vertikalios juostos – aukštesnę.
  • Dėl mažų raštų erdvė atrodys didesnė, o dėl ryškių raštų – mažesnė.
  • Patvarūs audiniai, tokie kaip oda, puikiai tinka daug naudojamoje erdvėje.
  • Apsvarstykite kietąsias medžiagas dideliems baldams, pvz., sofoms, ir spaudinius ant mažesnių dalių.

Tinkamo apmušalo pasirinkimas visada yra formos ir funkcijos balansas. Kruopštus individualaus apmušalų pasirinkimas leis jums sukurti baldą, kuris jums patiks daugelį metų.