Reikalingas nestandartinio dydžio baldas?

Beveik visos mūsų prekės gali būti pritaikytos pagal jūsų poreikius! Galime jums pasiūlyti pasirinkti savo išmatavimus ir spalvas. Jeigu apžiūrėjus prekes matote, kad jos netinka jums dėl išmatavimų ar spalvų, galite užpildyti paraišką iš karto prie patinkančios prekės arba kreipkitės telefonu +370 633 33381 ar el. paštu info@baldaila.lt dėl individualaus užsakymo ir pasirinkta prekė bus pagaminta pagal jus. 

Prieš užsakant prekę internetu, galime jums pasiūlyti paslaugą, kuri leis neišeinant iš namų susipažinti su audinių spalvomis (kurių yra daugiau 100!) ir skirtingomis medžiagomis. Taip pat įmonės atstovas galės supažindinti jus su laminato, dažų ir stalviršių pavyzdžiais ir atsakys jums į visus rūpimus klausimus apie prekes. Ši paslauga taikoma tik Vilniaus ir Kauno mieste ir jų apylinkėse. Registracija galima telefonu  +370 633 33381 arba el. paštu info@baldaila.lt

* Taikomas 10 eurų rezervacijos mokestis, rezervuota suma  jums grįžta nuolaidų kupono pavidalu, kurį galėsite panaudoti per 1-erių metų laikotarpį mūsų parduotuvėje įsigyjant sekančią prekę.
** Vienas kuponas galioja vienam užsakymui. Kuponai nesumuojami.

Spalvų vizualizacija:

Jums siūloma paslauga yra informatyvaus pobūdžio, kuri suteiks galimybę patinkančio dizaino prekę pritaikyti jums patinkančioms spalvomis, kurių standartiškai negaminame. Prie tam tikrų prekių yra galimybė užsakyti vizualizacijos paslaugą. Jums tereikia užsakyti šią paslaugą ir tuomet galėsite pasirinkti 2 spalvas iš pateiktų katalogo pavyzdžių. Patinkantis baldas bus paruoštas jūsų pasirinktomis spalvomis. 

* Taikomas 10 eurų rezervacijos mokestis, rezervuota suma  jums grįžta  nuolaidų kupono pavidalu, kurį galėsite panaudoti per 1-erių metų laikotarpį mūsų parduotuvėje įsigyjant sekančią prekę. 

** Vienas kuponas galioja vienam užsakymui. Kuponai nesumuojami 

*** Reali spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali nežymiai skirtis, dėl jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos apšvietimo ir kitų veiksnių.

drawing drawing furniture sketch for kitchen t KAGaBv

Medžiagos

Baldai pagal užsakymą

Pasirinkdami pagal užsakymą pagamintus baldus galite drąsiai pritaikyti dizainą savo vizijoms, įrengdami modernią svetainę ar svajonių miegamąjį. Nesvarbu ar tai lova, ar sulankstomas stalas, ar sofa-lova. Viską atliksime pagal jūsų pageidavimus. Susisiekite: telefono nr.: +37063333381 arba el. paštu info@baldaila.lt.

Baldų pagal užsakymą pranašumai

Baldai pagal užsakymą: tiek minkšti baldai, tiek ir kiti baldai yra daug kokybiškesni, nei paprasti baldai. Dėl to jei norite, kad baldai tarnautų ilgiau, verta atkreipti dėmesį, kad investicija baldus pagal užsakymą atneš daug kokybės. Tobulas turimos erdvės išnaudojimas yra raktas į komfortą ir funkcionalumą interjere. Pagal užsakymą pagaminti baldai suteikia komforto, jūs patys nusprendžiate jų matmenis, formą ir visus kitus parametrus. Taip pat galima pasirinkti sprendimus, kuriuos galime pritaikyti konkrečioms progoms: prailginamas stalas puikiai tiks šventėms. Baldai turi būti šimtu procentų pritaikyti prie mūsų pačių poreikių: išdėstymo, stiliaus ar turimos erdvės

Baldų pagal užsakymą kokybė ir tikslumas

Pagrindinis mūsų tikslas vykdant baldų pagal užsakymą užsakymus yra užtikrinti, kad jie bus kokybiški ir tikslūs.  Užtikrinsime, kad galvos atrama sofoje bus tinkamo aukščio, kėdžių pagalvėlės bus pagamintos iš būtent tokių medžiagų, kokių tikitės, o nedidelis valgomojo stalas virtuvėje išsiskleis bet kurią akimirką. Tokie modernūs gaminami iš tinkamai parinktų medžiagų ir yra sukurti patyrusių specialistų. Tai reiškia, kad jų aukščiausia kokybe ir unikalia estetika galėsite džiaugtis ilgus metus. Pagal užsakymą pagaminti baldai suteikia didesnį naudojimosi komfortą ir leidžia įrengti estetišką, funkcionalų interjerą, kuris bus ramybės oazė visiems namų ūkio nariams.

Medžiagų, iš kurių bus gaminami baldai pagal užsakymą parinkimas

Rinkdamiesi pagal užsakymą pagamintus baldus svarbu  pasirinkti medžiagą, iš kurios bus gaminami norimi baldai. Galima rinktis iš: elegantiškų ir patvarių stalų iš medžio masyvo arba pigesnių TV spintelių iš MDF. Galite pasirinkti ir medieną, pavyzdžiui, išskirtiniausius ąžuolinius svetainės baldus. Medžiagos pasirinkimas yra svarbus, nes tai lemia: baldų kainą, išvaizdą, ilgaamžiškumą ir funkcionalumą. Ši galimybė leis mums pritaikyti pirkinį pagal savo biudžetą, savo skonį ir produkto naudojimo būdą. 

Minkšti baldai pagal užsakymą

Gaminame minkštus baldus pagal užsakymą, susisiekite!