palete slide

Prieš užsakant prekę internetu, galime jums pasiūlyti paslaugą, kuri leis neišeinant iš namų susipažinti su audinių spalvomis (kurių yra daugiau 100!) ir skirtingomis medžiagomis. Taip pat įmonės atstovas galės supažindinti jus su laminato, dažų ir stalviršių pavyzdžiais ir atsakys jums į visus rūpimus klausimus apie prekes. Ši paslauga taikoma tik Vilniaus ir Kauno mieste ir jų apylinkėse. Registracija galima telefonu  +370 633 33381 arba el. paštu info@baldaila.lt

*Taikomas 10 eurų rezervacijos mokestis, rezervuota suma  jums grįžta  nuolaidų kupono pavidalu, kurį galėsite panaudoti per 1-erių metų laikotarpį mūsų parduotuvėje isigijant sekančią prekę.

**Vienas kuponas galioja vienam užsakymui. Kuponai nesumuojami

Spalvų vizualizacija


Jums siūloma paslauga yra informatyvaus pobūdžio kuri suteiks galimybę patinkančio dizaino prekę pritaikyti jums patinkančioms spalvomis, kurių standartiškai negaminame. Prie tam tikrų prekių yra galimybė užsakyti vizualizacijos paslaugą. Jums tereikia užsakyti šią paslaugą ir tuomet galėsite pasirinkti 2 spalvas iš pateiktų katalogo pavyzdžių. Patinkantis baldas bus paruoštas jūsų pasirinktomis spalvomis. *Taikomas 10 eurų rezervacijos mokestis, rezervuota suma  jums grįžta  nuolaidų kupono pavidalu, kurį galėsite panaudoti per 1-erių metų laikotarpį mūsų parduotuvėje isigijant sekančią prekę. **Vienas kuponas galioja vienam užsakymui. Kuponai nesumuojami *Reali spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali nežymiai skirtis, dėl jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos apšvietimo ir kitų veiknsių.